Державні закупівлі[ред.|ред. код]
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Державні закупівлі, абоПублічні закупівлі—закупівлязамовником товарів, робіт і послуг задержавні коштиабо від імені публічної установи.
В Україні[ред.|ред. код]

В Україні державні закупівлі регулюються Законами України «Про публічні закупівлі»[1], «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності»[2], «Про державний матеріальний резерв»[3], «Про державне оборонне замовлення»[4], «Про особливості здійснення закупівлі за державні кошти послуг поштового зв'язку, поштових марок та маркованих конвертів»[5]та іншими нормативними актами.

Закупівля здійснюється відповідно до річного плану.

Закупівля може здійснюватися шляхом застосування однієї з таких процедур:

· відкриті торги;

· двоступеневі торги;

· запит цінових пропозицій;

· попередня кваліфікація учасників;

· переговорна процедура;

Обсяг державних закупівель в Україні у 2008 році становив 167млрд грн.[6]; 2012 року— 571млрд грн.[7]

Посилання[ред.|ред. код]

· Веб-портал з питань державних закупівель— для замовників, має функції для органів державного нагляду, контролю та координації

· Пошук по базі тендерів від початку 2008 рокувід проектуtexty.org.uaстворений на коштифонду «Відродження»— кожен може побачити, скільки коштів витрачено на держзакупівлі за певний період часу, яке відомство і скільки витрачало, які компанії вигравали найбільші тендери.

Посилання[ред.|ред. код]

· Державне замовлення//Юридична енциклопедія: [в 6-ти т.] / ред. кол.Ю.С.Шемшученко(відп. ред.) [та ін.].—К.: Українська енциклопедія, 1998.— Т.2: Д—Й.— 744с.: іл.—ISBN 966-7492-00-8.

Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.