Досягнення закладу
01.09.2020- | |||||
1. | Конкурс патріотичної пісні «Поліська Січ» | Районний | ІІІ місце | Смик Вікторія, учениця 8 класу | Атаманчук Світлана Олексіївна |
2. | Районний етап-конкурс «Перло многоцінне» | Районний | ІІІ місце | Березинська Юлія | Атаманчук Світлана Олексіївна |
02.09.2019 – 31.05.2020 | |||||
1. | Районний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники» | Районний | ІІ місце | Березинська Юлія | Атаманчук Світлана Олексіївна |
2. | Районний етап-конкурс «Перло многоцінне» | Районний | ІІІ місце | Делейчук Валерія | Пахнюк Жанна Василівна |
3. | Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології | Районний | ІІІ місце | Кисорець Олена | Трохимчук Надія Демянівна |
4. | Мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка | Районний | ІІІ місце | Березинська Юлія | Щегульна Наталія Григорівна |
5. | Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови | Районний | ІІІ місце | Довганич Анастасія | Пахнюк Світлана Теодорівна |
6. | Районний етно-фестиваль «Вифлеємська зірка» | Районний | І місце | Смик Вікторія | Атаманчук Світлана Олесіївна |
7. | Конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося,брати мої!» | Районний | ІІІ місце | Пахнюк Таїсія | Пахнюк Жанна |
8. | Конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося,брати мої!» | Районний | ІІ місце | Ковальчук Богдана | Атаманчук Світлана Олексіївна |
8. | Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики | Районний | ІІІ місце | Стадник Ангеліна | Ноговіцина Валентина Леонідівна |
9. | Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики | Районний | ІІІ місце | Жульжик Анастасія | Ноговіцина Валентина Леонідівна |
10. | Конкурс Фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!», номінація «Репортажний портрет», назва роботи «Неперевершеність у простоті»; | Районний | І місце | Пахнюк Таїсія | Пахнюк Жанна Василівна |
11. | Ярмарка педтворчості | Районний | Диплом ІІІ ступеня | Лопуга Ніна Лазарівна | |
12. | Операція «Кролик» | Районний | Довганич Анастасія Степанівна | Трохимчук Надія Дем’янівна | |
13. | «Космічні фантазії - 2020» | Районний | Близнюк Олена Андріївна | Атаманчук Світлана Олексіївна | |
14. | «Космічні фантазії - 2020» | Районний | Близнюк Олена Андріївна | Атаманчук Світлана Олексіївна | |
15. | «Космічні фантазії - 2020» | Районний | Козаченко Дарина Вікторівна | Атаманчук Світлана Олексіївна | |
16. | «Космічні фантазії - 2020» | обласний | ІІ місце | Козаченко Дарина Вікторівна | Атаманчук Світлана Олексіївна |
17. | «Космічні фантазії - 2020» | обласний | ІІІ місце | Близнюк Олена Андріївна | Атаманчук Світлана Олексіївна |
З 01.09.2020 | |||||
1. | Конкурс патріотичної пісні «Поліська Січ» | Районний | ІІІ місце | Смик Вікторія, учениця 8 класу | Атаманчук Світлана Олексіївна |
2. | Районний етап-конкурс «Перло многоцінне» | Районний | ІІІ місце | Березинська Юлія | Атаманчук Світлана Олексіївна |
Досягнення закладу (03.09.2018 – 31.12.2018)
1. | Районний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники» | Районний | ІІ місце | Березинська Юлія | Денисюк Наталія Петрівна |
2. | Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2019. Основи здоров’я» | Районний | ІІ місце | Трохимчук Надія Демянівна | |
3. | Мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка | Районний | ІІІ місце | Богданець Назар | Пахнюк Жанна Василівна |
4. | Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології | Районний | ІІ місце | Богданець Назар | Трохимчук Надія Демянівна |
5. | Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії | Районний | ІІ місце | Богданець Назар | Атаманчук Людмила Василівна |
Досягнення закладу (з 15.01.2018 по 01.09.2018)
№ з/п | Назва заходу | Рівень | Результат | ПІП учня | ПІП вчителя |
1. | Ярмарка педагогічної творчості «Цікава інформатика» | Районний | ІІІ місце | Атаманчук Юлія Віталіївна | |
2. | Ярмарка педагогічної творчості «Експрес –контроль з основ здоров‘я» | Районний | ІІІ місце | Лопуга Ніна Лазарівна | |
3. | Конкурс патріотичної пісні «Поліська Січ» | Районний | І місце | Кушнір Анастасія | Атаманчук Людмила Василівна |
4. | Всеукраїнський конкурс «Об‘єднаймося брати мої» | Районний | ІІ місце в номінації «Історія» | Богданець Зоряна | Коханевич Тетяна Володимирівна |
5. | Обласний конкурс «Олімпійський куточок-2017» | Обласний | Грамота «За активну участь у обласному конкурсі» | Лящук Тетяна Анатоліївна | |
6. | Конкурс колядок та щедрівок «Вифлиємська зірка» | Районний | ІІ місце | Богаднець Зоряна | Атаманчук Людмила Василівна |
7. | Районний конкурс агітбригад «Молодь обирає здоровя» | Районний | ІІІ місце | Атаманчук Юлія Віталіївна | |
8. | Конкурс сучасної естрадної пісні «Юна зірка» | Районний | ІІІ місце | Богданець Зоряна | Атаманчук Людмила Василівна |
9. | Трудова акція «День довкілля» | Районний | І місце | Довганич Анастасія | Трохимчук Надія Демянівна |
Досягнення закладу ( з 01.09.2017 по 25.05.2018)
№ з/п | Назва заходу | Рівень | Результат | ПІП учня | ПІП вчителя |
1. | Ярмарка педагогічної творчості «Цікава інформатика» | Районний | ІІІ місце | Атаманчук Юлія Віталіївна | |
2. | Ярмарка педагогічної творчості «Експрес –контроль з основ здоров‘я» | Районний | ІІІ місце | Лопуга Ніна Лазарівна | |
3. | Конкурс патріотичної пісні «Поліська Січ» | Районний | І місце | Кушнір Анастасія | Атаманчук Людмила Василівна |
4. | Всеукраїнський конкурс «Об‘єднаймося брати мої» | Районний | ІІ місце в номінації «Історія» | Богданець Зоряна | Коханевич Тетяна Володимирівна |
5. | Обласний конкурс «Олімпійський куточок-2017» | Обласний | Грамота «За активну участь у обласному конкурсі» | Лящук Тетяна Анатоліївна | |
6. | Конкурс колядок та щедрівок «Вифлиємська зірка» | Районний | ІІ місце | Богаднець Зоряна | Атаманчук Людмила Василівна |
7. | Районний конкурс агітбригад «Молодь обирає здоровя» | Районний | ІІІ місце | Учнівське самоврядування | Атаманчук Юлія Віталіївна |
8. | Конкурс сучасної естрадної пісні «Юна зірка» | Районний | ІІІ місце | Богданець Зоряна | Атаманчук Людмила Василівна |
9. | Трудова акція «День довкілля» | Районний | І місце | Довганич Анастасія | Трохимчук Надія Демянівна |
03.09.2018 – 31.12.2018 | |||||
10. | Районний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники» | Районний | ІІ місце | Березинська Юлія | Денисюк Наталія Петрівна |
11. | Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2019. Основи здоров’я» | Районний | ІІ місце | Трохимчук Надія Демянівна | |
12. | Мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка | Районний | ІІІ місце | Богданець Назар | Пахнюк Жанна Василівна |
13. | Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології | Районний | ІІ місце | Богданець Назар | Трохимчук Надія Демянівна |
14. | Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії | Районний | ІІ місце | Богданець Назар | Атаманчук Людмила Василівна |
15. | Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» . Секція «Географія. Ландшафтознавство». Тема «Добування деревного вугілля на Поліссі». | Районний | ІІ місце | Богданець Назар | Атаманчук Людмила Василівна |
16. | Конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» | Районний | ІІ місце | Пахнюк Таїсія | Пахнюк Жанна Василівна |
17. | Заочний конкурс серед учнівських самоврядувань на кращий проект шкільної газети «Власні ЗМІ» | Районний | ІІІ місце | Прес-центр учнівського самоврядування | Атаманчук Юлія Віталіївна |
18. | Заочний конкурс серед учнівських самоврядувань на кращу учнівську хвилину творчості | Районний | ІІІ місце | Прес-центр учнівського самоврядування | Атаманчук Юлія Віталіївна |
19. | Районний етно-фестиваль «Вифлеємська зірка» | Районний | І місце | Смик Вікторія | Атаманчук Людмила Василівна |
20. | ХVІ районний конкурс-ярмарка педагогічної творчості, номінація «Хімія», навчально-методичний посібник «Методична скарбничка вчителя хімії» | Районний | ІІ місце | Атаманчук Людмила Василівна | |
21. | ХVІ районний конкурс-ярмарка педагогічної творчості, номінація «Основи здоров’я», навчально-практичний посібник «Уроки здоро’я» | Районний | ІІІ місце | Трохимчук Надія Дем’янівна | |
22. | «Юне обдарування» | Районний | ІІ місце | Смик Назар | Ільчук Людмила Олексіївна |
23. | «Юне обдарування» | Районний | ІІ місце | Березинська Юлія | Ільчук Людмила Олексіївна |
Коментарi