Факультативні заняття

Факультатив (лат. fscultatis - необов'язковий) - навчальний курс, не обов'язковий для відвідування всіма учнями. За освітнім завданням факультативи поділяють на такі види:

а) з поглибленим вивченням навчальних предметів;

б) з вивченням додаткових дисциплін;

в) з вивченням додаткової дисципліни та одержанням відповідної спеціальності;

г) між предметні факультативи.

Залежно від дидактичної мети факультативи поділяються на:

а) теоретичні;

б) практичні;

в) комбіновані.

Теоретичні факультативні заняття проводяться у формі лекцій, семінарських занять, науково-теоретичних конференцій.

Практичні -у формі практичних занять із формування пошукових навичок та вмінь, необхідних для розв'язування технічних задач, самого розв'язку їх, обговорення шляхів розв'язку та результатів, підбиття підсумків.

Комбіновані - у формі науково-практичних конференцій і такого ж характеру уроків. їхня структура визначається довільністю. Найчастіше має такий вигляд: 1) самостійне висвітлення учнями необхідних теоретичних питань; 2) індивідуальне виконання дослідження; 3) підведення підсумків заняття.

Графік факультативів на 2018-2019 н.р.

№ з/п Курс за вибором Клас К-сть годин Кількість учнів Вчитель
1. Етика 5 1 8 Лящук Тетяна Анатоліївна
6 1 7 Лящук Тетяна Анатоліївна
7 1 12 Лящук Тетяна Анатоліївна
2. Історія рідного краю 5 1 8 Коханевич Тетяна Володимирівна
6 1 7 Коханевич Тетяна Володимирівна


Гуртки
Предметні гуртки— науково-освітні гуртки, організовані з метою розширення й поглиблення знань учнів з різних предметів навчального плану школи й розвитку в них інтересу до відповідних галузей науки, художньої літератури й мистецтва, техніки тощо.

Вони посідають важливе місце серед позаурочних форм навчання. Створюють їх у школі відповідно до навчальних предметів (математичні, фізичні, хімічні, літературні та ін.), керують ними учителі на громадських засадах. Предметні гуртки беруть участь у проведенні масових виховних заходів у школі: готують і проводять тематичні вечори, конкурси, олімпіади, тижні та місячники знань, випускають стінну, радіогазету, альманахи.

До різних видів практичної діяльності прилучають дітей технічні гуртки. У них є можливість проводити певну профорієнтаційну роботу з учнями і виховувати в них любов до праці. Фізичному розвитку дітей сприяють організовані в школах різноманітні спортивні секції (волейбольна, футбольна, легкої атлетики, гімнастична тощо), їх мета — досягнення високих результатів і перемог у спортивних змаганнях водночас із зміцненням здоров'я та загальним фізичним розвитком дітей. Учнів поділяють на вікові групи, перед кожною з яких ставлять свої навчально-виховні завдання.

Під час занять у гуртках педагог не повинен забувати про громадянське, моральне, трудове, естетичне і фізичне виховання учнів. Слід також дбати про організованість і дисципліну, активність і самостійність учнів. Всі гуртки працюють двічі на місяць. Очолюють їх ентузіасти-педагоги, батьки.

Графік гуртків на 2018-2019 н.р.
№ з/п Назва гуртка Керівник К-сть годин Класи К-сть учнів Дні, часи проведення
ПН ВТ СР ЧТ ПТ
1. Науково-технічний напрямок « Моделювання іграшок-сувенірів» Данильчик Тетяна Олександрівна 4 5-9 15 15.45
17.45
15.45
17.45
2. Художньо-естетичний напрямок «Мистецтво нашого народу » Данильчик Тетяна Олександрівна 5 2-4 15 13.55
16.55
13.55
15.55


Спецкурси
Спецкурси–це заняття, розраховані на 1 заняття 1,5 год. на різноманітну тематику, що виходить за рамки основної програми курсу, наприклад: Time Management, Public Speaking, Business Correspondence, Writing Resume, Pronunciation Training, Net Surfing та багато інших. Більшість спецкурсів цінні не лише завдяки додаткової практики англійської, а й завдяки знанням, що мають практичне застосування на роботі, в стосунках з людьми і просто для загального розвитку.

Спецкурси проводяться щосереди для різних рівнів. Анонс спецкурсів можна дізнатись щосуботи в офісах школи та щопонеділка – на нашому сайті. Для того, щоб потрапити на спецкурси, необхідно зареєструватись у адміністратора особисто або по телефону за 1-5 днів до його проведеня. Кількість місць обмежена!
Кiлькiсть переглядiв: 159

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Будівська загальноосвітня школа і-іі ступенів

34271

Рівненська область

Рокитнівський район

с. Буда

вул.Шкільна,13

Дата останньої зміни 12 Грудня 2018

Фотогалерея