Поняття «учень» – означає особистість, яка бере участь в навчальному процесі та здобуває певні знання. Найчастіше ми використовуємо це поняття для означення дітей та підлітків, які відвідують загальноосвітні заклади – школи, гімназії ліцеї. Говорячи про такі освітні заклади варто зазначити, що учнів розділяють на певні вікові категорії. Це учні початкової школи, учні середніх класів та учні старших класів. Для кожної категорії розроблено свою індивідуальну програму занять, яка затверджується Міністерством освіти України. Така програма передбачає найбільш ефективні методи подачі інформації для тієї чи іншої категорії школярів.

Відвідуючи заняття кожен учень має ставити собі за ціль дізнатися якомога більше корисної інформації і запам’ятати все, що розповідає йому вчитель. Ці знання не лише можуть знадобитися йому у подальшому житті, але й допоможуть успішно здати випускні іспити та відмінно пройти незалежне зовнішнє тестування. Під час навчання в школі чи ліцеї учні зобов’язані старанно вчитися та вправно виконувати всі завдання, які сприяють їх інтелектуальному розвитку, розширяють кругозір, тренують пам’ять. Крім того учням необхідно дотримуватися дисципліни, з повагою ставитися до педагогічного колективу та своїх однокласників. Окрім обов’язків учні мають і свої права. В першу чергу - це право на освіту, яке розповсюджується на все населення країни. Крім того учень має право розраховувати на висококваліфіковане та компетентне викладання і професійну подачу інформації з боку вчителів.

Коли учень та педагоги вміють знайти спільну мову і налаштуватися на робочий лад, така співпраця неодмінно буде результативною та допоможе організувати навчальний процес найкращим чином. Вчитель надасть учню максимум корисних знань, а він зможе їх добре засвоїти.

Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Будівська загальноосвітня школа і-іі ступенів

34271

Рівненська область

Рокитнівський район

с. Буда

вул.Шкільна,13

Дата останньої зміни 12 Грудня 2018

Фотогалерея